Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Medžiaga | Polistirenas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4 |
| Didinimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Brochure, katalogas, vokas, plokščiasis failas, aplankas, laiškas, popierius |
| Lengva surinkti | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 267 mm |
| Ilgis | 33,6 cm |
| Aukštis | 49 mm |
| Svoris | 380 g |
| Modelio pavadinimas | 53610095 |