Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Medžiaga | Polistirenas |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Formatas | A4 |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Didinimas | Taip |
| Skirstytuvas | Ne |
| Vienas ant kito uždedamų padėklų skaičius (maks.) | 10 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 363 mm |
| Ilgis | 27,3 cm |
| Aukštis | 70 mm |
| Svoris | 330 g |
| Interjero matmenys | 350 x 245 x 63 mm |
| Modelio pavadinimas | 52180035 |