Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tvirta ir patvari, pagaminta iš laminuoto kartono. Naujoviški archyvavimo sprendimai biurui. Lengva surinkti, patogu nešioti. Su rankenėlėmis šonuose. Juodos spalvos. Matmenys (A x P x I): 200 x 369 x 482 mm
| Savybės | |
| Medžiaga | Medienos plaušų plokštė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A3 |
| Nuimamas dangtelis | Taip |
| Etiketės laikiklis | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os) | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Vokas, plokščiasis failas, aplankas, laiškas, pastaba, popierius, įmautė dokumentams |
| Ne-slystančios kojos | Ne |
| Skylės pirštams | Ne |
| Nuimama rankena | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 369 mm |
| Aukštis | 200 mm |
| Ilgis | 482 mm |
| Svoris | 1,28 kg |
| Modelio pavadinimas | 60450095 |