Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
EXIT batuto kopėčios, skirtos batutams, kurių rėmo aukštis nuo 50 iki 65 cm, yra puiki pagalba saugiai užlipti ant batuto ant kojų. Šios batuto kopėčios paprastai tinka batutams, kurių skersmuo yra 183 ir 244 cm arba didesnis.
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Batuto kopėčios |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kopėčių pakopų skaičius | 2 žingsniai |
| Suderinamo batuto skersmuo (min.) | 183 cm |
| Suderinamo batuto skersmuo (maks.) | 2,44 m |
| Suderinamo batuto rėmo aukštis (min.) | 50 cm |
| Suderinamo batuto rėmo aukštis (maks.) | 65 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 410 mm |
| Aukštis | 680 mm |
| Svoris | 2,5 kg |
| Modelio pavadinimas | 11.40.42.00 |