Sothing DSHJ-S-2214 A batų džiovintuvas (baltas).
SOTHING Zero Shoes Dryer – tai prietaisas, kuris užtikrins sausų batų komfortą bet kokiomis sąlygomis. Nesvarbu, ar kovojate su lietingu oru, intensyviais pratimais ar nemaloniais kvapais, ši džiovykla susidoros su bet kokiais iššūkiais. Taip jūsų batai bus sausi, švieži ir greitai paruošti avėti.

Veiksmingas kovojant su drėgme ir nemaloniais kvapais
Prietaisas puikiai tinka kasdieniam naudojimui, ypač lietingu oru ar po intensyvios treniruotės, kai batai gali sušlapti ir pradėti nemalonus kvapas. Džiovintuvas ne tik džiovina batus, bet ir efektyviai naikina bakterijas bei mikroorganizmus, kurie klesti drėgnoje aplinkoje. Dezodoravimo funkcijos dėka pamiršite nemalonius kvapus. Gaminyje yra kištukas europietiškam kištukiniam lizdui.

Saugumas ir naudojimo patogumas
SOTHING Zero Shoes Dryer turi įmontuotą laikmatį, kuris leidžia tiksliai sureguliuoti džiovinimo laiką, kad jis atitiktų jūsų individualius poreikius. Prietaisas pagamintas iš ugniai atsparių medžiagų, kurios užtikrina visišką saugumą naudojimo metu. Dėl kompaktiško dydžio ir lengvo svorio džiovyklę lengva nešiotis ir ji idealiai tinka kelionėms.

Technologijos ir efektyvumas
Džiovintuvas naudoja pažangiausią PTC šildymo technologiją, kuri greitai pasiekia 55°C temperatūrą, todėl efektyviai išdžiovinama nerizikuojant sugadinti avalynės medžiagas. Pastovi džiovinimo temperatūra apsaugo nuo perkaitimo ir tolygiai paskirsto šilumą bato viduje. Gaminys turi net 1926 šildymo angas, kurios garantuoja kruopštų ir efektyvų džiovinimą.

Įtraukta
- Batų džiovintuvas
- Instrukcija
| Gamintojas | Kažkas |
|---|
| Gamintojo kodas | DSHJ-S-2214 A |
|---|
| Galia | 20 W |
|---|
| Spalva | Baltas |
|---|
| Produkto tipas | Batų džiovintuvas |
|---|
| Svoris | 320 g |
|---|
| Savybės | Temperatūra iki 150°C; Trys džiovinimo laikai (3, 6 ir 9 valandos) |
|---|
| Papildoma informacija | 1926 šildymo skylės; Tinka 28-45 dydžio batams |
|---|