Sothing DSHJ-S-2110 batų džiovintuvas (baltas).
Atsikratykite drėgmės iš savo batų kartą ir visiems laikams! „Sothing DSHJ-S-2110“ batų džiovintuvas gelbsti, kai jūsų batai sušlapo nuo lietaus arba po intensyvios treniruotės. Šiltas oras kartu su išmaniu dizainu leidžia greitai paruošti batus pakartotiniam naudojimui. Džiovyklė taip pat yra kompaktiška, todėl ją galite pasiimti bet kur. Verta ją turėti po ranka! Produktas turi kištuką, skirtą europietiškam lizdui.

Džiovinimas karštu oru
Prietaisas naudoja karšto oro cirkuliacijos sistemą, kuri efektyviai paskirsto šilumą batų viduje, pasiekdama net sunkiai pasiekiamas vietas. Jis skleidžia maždaug 60 °C temperatūros karšto oro srovę, kuri užtikrina greitą ir tolygų batų džiovinimą.

Saugus ir patogus naudojimas
„Sothing DSHJ-S-2110“ džiovintuvas sukurtas atsižvelgiant į saugumą. Korpusas pagamintas iš karščiui atsparios medžiagos, kuri nedeformuojasi esant aukštai temperatūrai. Integruotas temperatūros jutiklis automatiškai išjungia prietaisą, jei aptinkamas per didelis karštis, taip išvengiant perkaitimo rizikos. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti džiovinimo laiką (3, 6 arba 9 valandos), pritaikant jį pagal batų tipą ir drėgmės lygį.

Nešiojamas dizainas
Žiemos savaitgalis kalnuose? Neleiskite, kad šlapi batai ir drabužiai sugadintų jūsų linksmybes! Dėl lengvo ir sulankstomo dizaino „Sothing“ džiovyklė idealiai tinka naudoti namuose ir kelyje. Maži prietaiso matmenys (16 x 11 x 6 cm) ir svoris (0,32 kg) leidžia jį lengvai supakuoti į krepšį ar kuprinę. Tai nešiojamas sprendimas, tinkantis ne tik batams, bet ir pirštinėms, kojinėms ar kitiems aksesuarams, pagamintiems iš skirtingų medžiagų, tokių kaip oda, guma, medvilnė ar zomša.

Įtraukta
- Batų džiovintuvas
- Maitinimo kabelis
| Gamintojas | Kažkas |
|---|
| Gamintojo kodas | DSHJ-S-2110 |
|---|
| Vardas | Karšto oro batų džiovintuvas |
|---|
| Nominali įtampa | 110 V / 50–60 Hz |
|---|
| Nominali galia | 100 W |
|---|
| Kabelio ilgis | 1 m |
|---|
| Dydis | 16 x 11 x 6 cm |
|---|
| Svoris | 0,32 kg |
|---|
| Batų džiovinimo temperatūra | Maždaug 60 °C |
|---|