Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Li-Ion akumuliatorius.
Dėmesio!.
Židiniai neturi apsaugos.
Netinkamas naudojimas gali privesti prie nutekėjimo, šilumos skleidimo, gaisro ar net sprogimo.
| Nominali įtampa : | 3.6 V |
| Akumuliatoriaus talpa : | 2.9 Ah |
| Akumuliatoriaus krovimo įtampa : | max. 4.2 V |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : | 1.45 A |
| Maksimali išvesties srovė : | 8.4 A - ištisinis |
| Minimali priimtina akumuliatoriaus įtampa : | 2.75 V |
| Akumuliatoriaus tipas : | Li-Ion |
| Dydis : | 18650 |
| Apsauga : | - |
| Svoris : | 0.04 kg |
| Gamintojas / Markė : | Green Cell |
| Garantija : | 2 metai |