Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Akumuliatorius NiMH įmonės Green Cell.
| Pakuotėje : | 4 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Nominali įtampa : | 1.2 V |
| Akumuliatoriaus talpa : | 2000 mAh |
| Akumuliatoriaus tipas : | Ni-MH |
| Dydis : | HR6, AA |
| Svoris : | 0.03 kg |
| Gamintojas / Markė : | Green Cell |
| Garantija : | 2 metai |