Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m

Verbatim AAA šarminės baterijos yra mažiausi modeliai Verbatim šeimoje. Jas rekomenduojama naudoti tokiuose įrenginiuose kaip MP3 grotuvai, fotoaparatai ir žaislai, kuriems ilgą laiką reikalinga nuolatinė didelė galia.
Techninės specifikacijos | |
| Prekės ženklas | Verbatim |
| Įtampa | 1,5 V |
| Ūgis | 44,5 mm |
| Skersmuo | 10,5 mm |
| Svoris | 11 g |
| Modelio kodas | AAA-LR03 mikroschema |
| Darbinė temperatūra | Nuo -18°C iki 50°C |
| Pakuotės dydis | 4 vnt. pakuotė |