Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m

AA tipo baterijos „Verbatim“ yra populiariausias modelis. Jas rekomenduojama naudoti tokiuose įrenginiuose kaip nešiojamieji radijo imtuvai, MP3 grotuvai, fotoaparatai ir televizorių bei DVD diskų nuotolinio valdymo pultai.
Techninės specifikacijos | |
| Prekės ženklas | Verbatim |
| Įtampa | 1,5 V |
| Ūgis | 50,5 mm |
| Skersmuo | 14,5 mm |
| Svoris | 23 g |
| Modelio kodas | AA-LR6 Mignon |
| Darbinė temperatūra | Nuo -18°C iki 50°C |
| Pakuotės dydis | 8 vnt. pakuotė |