Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Baterie AA Verbatim są najbardziej popularnym modelem. Są rekomendowane do użytku w takich urządzeniach jak przenośne radioodbiorniki, odtwarzacze MP3, aparaty fotograficzne i piloty do telewizora oraz DVD.
Dane Techniczne |
|
| Marka | Verbatim |
| Napięcie | 1.5V |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Średnica | 14.5 mm |
| Waga | 23 g |
| Kod modelu | AA-LR6 Mignon |
| Temperatura podczas pracy | Od -18°C do 50°C |
| Rozmiar opakowania | Pakiet 20 sztuk |