Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC/USA): 6F22 / 9 V
Gamintojo kodas: 2022
Įtampa: 9V
Matmenys: 48,5 x 26,5 x 17,5 mm
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | 9v |
| Baterijos technologija | Cinko anglis |
| Baterijos įtampa | 9 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 48,5 mm |
| Svoris | 38 g |
| Modelio pavadinimas | 9V 6F22 |