Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Sidabro oksidas (s) |
| Baterijos įtampa | 1,55 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 143 mah |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 5,4 mm |
| Skersmuo | 1,16 cm |
| Svoris | 2 g |
| Modelio pavadinimas | 0357101111 |