Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kaina nurodyta už 1 pakuotę.
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 120 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 4,2 mm |
| Skersmuo | 1,16 cm |
| Svoris | 1,5 g |
| Modelio pavadinimas | V12GA.LR43 |