Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
VARTA R20 SUPERLIFE baterija 2 vnt.
Specifikacija:
| Baterija | |
| Baterijos dydis | D |
| Baterijos technologija | Cinko anglis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 61,5 mm |
| Skersmuo | 3,42 cm |
| Svoris | 99,2 g |
| Modelio pavadinimas | R20 D |