Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC, kiti): CR2
Gamintojo kodas: 6206
Nominali įtampa: 3V
Nominali talpa: 880mAh
Matmenys: 27 x 16mm
Svoris: 11g
Darbinės temperatūros diapazonas: -20 ℃ ~ +70 ℃
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 880 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 27 mm |
| Skersmuo | 1,56 cm |
| Svoris | 11 g |
| Modelio pavadinimas | 06206301401 |