Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 50,5 mm |
| Skersmuo | 1,45 cm |
| Svoris | 23,3 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Matmenys (wxdxh) | 14,5 x 14,5 x 50,5 mm |
| Modelio pavadinimas | 04006211354 |