Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC, kiti): LR9, V625U, PX625A, 625A, L1560
Gamintojo kodas: 4626
Įtampa: 1,5V
Talpa: 120mAh
Matmenys: 16 × 6.2 mm
Svoris: 3,5g
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 120 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 6,2 mm |
| Skersmuo | 1,6 cm |
| Svoris | 3,3 g |
| Modelio pavadinimas | 04626101401 |