Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC, kiti): CR2430
Gamintojo kodas: 6430
Įtampa: 3V
Talpa: 290mAh
Matmenys: 24 × 3.0 mm
Svoris: 4,0g
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Cr2430 |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 290 mah |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 3 mm |
| Skersmuo | 2,45 cm |
| Svoris | 4 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Modelio pavadinimas | 06430101401 |