Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC, kiti): CR1632
Gamintojo kodas: CR1632
Įtampa: 3V
Matmenys: 16 × 3.2 mm
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 135 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 3,2 mm |
| Skersmuo | 1,6 cm |
| Svoris | 1,8 g |
| Modelio pavadinimas | 06632101401 |