Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tipas (IEC, kiti): CR1620
Gamintojo kodas: 6620
Įtampa: 3V
Talpa: 70mAh
Matmenys: 16 × 2.0 mm
Svoris: 1,2g
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 70 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2 mm |
| Skersmuo | 1,6 cm |
| Svoris | 1,2 g |
| Modelio pavadinimas | CR 1620 |