Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Žibintuvėlyje įmontuoti net 5 5mm šviesos diodai, kurių dėka gauname bendrą šviesos srautą iki 20 liumenų, o šviesos diapazonas – iki 20 metrų. Tai yra idealūs parametrai, garantuojantys pasitenkinimą naudojant tamsiose patalpose.
Specifikacija:
| Konstrukcija | |
| Žibintuvėlio tipas | Raktų grandinėlė su žibintuvėliu |
| Produkto spalva | Aliuminis, juoda |
| Korpuso medžiaga | Abs sintetika, aliuminis, guma |
| Neperšlampami | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Atsparus smugiams | Taip |
| Sertifikavimas | Ce |
| Apšvietimas | |
| Lempos tipas | Led |
| Lempų kiekis | 5 lemputės |
| Galios lygių skaičius | 1 |
| Šviesos srautas | 20 lm |
| Šviesos spindulių atstumas (maks.) | 20 m |
| Led tipas | Multi led |
| Energijos valdymas | |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Aa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijos naudojimo laikas | 8 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 126,5 mm |
| Svoris | 90,4 g |
| Galvutės skersmuo | 3,9 cm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | Taip |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | 16631101421 |