Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Tipas (IEC, kiti): CR1216
Gamintojo kodas: 6216
Įtampa: 3V
Talpa: 25mAh
Matmenys: 12 × 1.6 mm
Svoris: 0,7g
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 27 mah |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 1,6 mm |
| Skersmuo | 1,25 cm |
| Svoris | 0,7 g |
| Modelio pavadinimas | CR1216/VE1/BLI |