Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Kaina nurodyta už 1 pakuotę.
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | 9v |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 9 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Produkto spalva | Auksas, raudona |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 26,5 mm |
| Ilgis | 17,5 mm |
| Aukštis | 48,5 mm |
| Svoris | 46 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Prizminis |
| Spalva | Taip |
| Forma | Stačiakampis |
| Lengva atidaryti | Taip |
| Lengva pašalinti | Taip |
| Lengvai laikomas | Taip |
| Lengvas instaliavimas | Taip |
| Modelio pavadinimas | 04722101401 |