Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Varta 4003211111 AAA Alkaline baterijos tiekiamos 10 vienetų pakuotėje, su 1.5 V įtampa ir 1250 mAh talpa. Kiekviena baterija sveria 11 g ir turi 1.05 cm skersmens bei 44.5 mm aukščio matmenis.
Svoris ir matmenys |
|
|---|---|
| Svoris | 11 g |
| Skersmuo | 1.05 cm |
| Aukštis | 44.5 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
Baterijų specifikacijos |
|
| Įtrauktų baterijų skaičius | 10 vnt. |
| Baterijų technologija | Alkalinė |
| Baterijų įtampa | 1.5 V |
| Baterijų dydis | AAA |
| Baterijų talpa | 1250 mAh |
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aaa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Skersmuo | 1,05 cm |
| Svoris | 11,2 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Modelio pavadinimas | 4003211111 |