Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Varta V370 yra sidabro oksido baterija, skirta laikrodžiams ir mažiems prietaisams. Jos įtampa yra 1.55 V, talpa apie 40 mAh, o matmenys - 9.5 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Sidabro Oksido Baterija |
| Modelis | V370 |
Specifikacijos |
|
| Įtampa | 1.55 V |
| Talpa | Apie 40 mAh |
| Matmenys | 9.5 mm |
| Svoris | 1 g |
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Sr69 |
| Baterijos technologija | Sidabro oksidas (s) |
| Baterijos įtampa | 1,55 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 30 mah |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2,1 mm |
| Skersmuo | 9,5 mm |
| Svoris | 0,6 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Modelio pavadinimas | 370101111 |