Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Panasonic 3LR12 Pro Advanced baterija yra 4.5V šarminio tipo, tinkama žibintuvėliams, radijo imtuvams ir nuotolinio valdymo pultams.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Baterija |
| Prekės ženklas | Panasonic |
| Modelis | 3LR12 Pro Power |
Specifikacijos |
|
| Baterijos dydis | 3LR12 |
| Tipas | Šarminė |
| Įtampa | 4.5V |
| Matmenys | 65 mm x 61,5 mm x 21,5 mm |
| Svoris | 177 g |