Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Single-use battery |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 26 mm |
| Ilgis | 26 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Svoris | 65 g |
| Kitos savybės | |
| Tipas | C/lr14 |
| Modelio pavadinimas | LR14P2B/10 |