Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Cinko anglis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Produkto spalva | Žalia, balta |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 34,2 mm |
| Ilgis | 34,2 mm |
| Aukštis | 61,5 mm |
| Svoris | 84 g |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 83 x 120 x 36,2 mm |
| Tipas | D |
| Modelio pavadinimas | R20L2B/10 |