Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 12 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 58 mm |
| Aukštis | 10 mm |
| Svoris | 9 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Logistikos duomenys | |
| Dėklų arba master dėžių kiekis | 50 vnt |
| Modelio pavadinimas | 8LR932/01B |