Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Įkraunama baterija |
| Baterijos technologija | Nikelio-metalo hidridas (nimh) |
| Baterijos įtampa | 1,2 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Baterijos talpa | 2600 mah |
| Be sunkiųjų metalų | Cd (kadmis), hg (gyvsidabris) |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 94 mm |
| Ilgis | 130 mm |
| Aukštis | 19 mm |
| Kitos savybės | |
| Pakuotės svoris | 0,134 kg |
| Bruto svoris išorinė dėžė | 1,67 kg |
| Ilgis (cm) išorinė dėžė | 14,5 cm |
| Pakavimo medžiaga | Carton, pet |
| Pakuotės neto svoris | 0,12 kg |
| Plotis (cm) išorinės dėžės | 12,5 cm |
| Modelio pavadinimas | R6B4B260/10 |