Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Cr2016 |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 60 mm |
| Aukštis | 6 mm |
| Svoris | 1,6 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Modelio pavadinimas | CR2016/01B |