Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Eneloop standartinė serija pasižymi itin dideliu įkrovimo ciklų skaičiumi bei stabilesne įtampa naudojimo metu, todėl yra tinkami naudoti su dauguma prietaisų pakeičiant vienkartinius elementus. Dabar naujoje pakuotėje - be plastiko!
Tipas (IEC/USA): HR6 / AA
Gamintojo kodas: BK-3MCDE/4BE
Įtampa: 1,2V
Minimali talpa: 2000mAh (pagal IEC 61951-2 (7.3.2))
Matmenys: 14.5 x 50.5 mm
Ypatybės:
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 15.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 120.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 75.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 2 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tipas | Aa |
| Kitos savybės | Life cycles: 2100 |
| Modelio pavadinimas | Eneloop bk-3mcde/4be |
| Gamintojo prekės serija | Rechargeable batteries |
| Savybės | |
| Pridėtų akumuliatorių skaičius | 4 dalių |
| Akumuliatoriaus talpa | 2000 mah |
| Modelio pavadinimas | BK-3MCDE/4BE |