Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Nitecore NL2160HP yra 21700 pakraunama ličio jonų baterija su 6000mAh talpa ir maksimalia iškrovimo srove 20A. Ji turi apsaugas nuo perdegimo, per iškrovimą ir trumpojo jungimo, ir gali būti pakraunama daugiau nei 500 kartų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Pakraunama ličio jonų baterija |
| Prekės ženklas | Nitecore |
| Modelis | NL2160HP |
Specifikacijos |
|
| Talpa | 6000mAh |
| Išėjimo įtampa | 3.6V |
| Maksimali iškrovimo srovė | 20A |
| Matmenys | 75.4 mm (Ilgis) × 22 mm (Skersmuo) |
| Vandens atsparumas | IPX6 |
| Pakrovimo ciklai | Daugiau nei 500 kartų |
Papildoma informacija |
|
| Saugumo funkcijos | Apsauga nuo perdegimo, per iškrovimo ir trumpojo jungimo |
| Medžiaga | Nikelio danga padengti nerūdijančio plieno dangteliai |
| Ekologinis saugumas | Be gyvsidabrio, švino ir kadmio |
| Efektyvumas | Aukštos kokybės apsauginė plėvelė efektyviam energijos perdavimui |