Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
„Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000“ – tai nešiojama baterija, įkraunama per USB prievadą arba integruotais saulės elementais. Standartinį išmanųjį telefoną galėsite įkrauti iki 9 kartų, o dėl tvirto ir vandeniui atsparaus korpuso, įtaisas veiks net ir esant nepalankioms sąlygoms. Su USB jungtimi C imti USB C prietaisus. Įranga QC 3.0 USB jungtį greitam už palaikomų įrenginių.
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.) | 3 |
| Produkto spalva | Juoda, pilka |
| Įkroviklio suderinamumas | Mobilusis telefonas / išmanusis, planšetinis kompiuteris |
| Įmontuotas žibintuvėlis | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Pakabos anga | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip67 |
| Neperšlampami | Taip |
| Atsparus smugiams | Taip |
| Atsparus dulkėms | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (li-ion) |
| Baterijos talpa | 24000 mah |
| Įkrovimo šaltinis | Saulinis |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 5 v |
| Įvesties srovė | 3 a |
| Išėjimo įtampa | 12 v |
| Išėjimo srovė | 1,5 a |
| Saulės energijos plokštės galia | 2 w |
| Ryšys | |
| Įvesties sąsaja | Micro-usb + usb type-c |
| Usb a išvesties prievadai | 2 |
| Usb tipo c prievadų kiekis | 1 |
| Mikro-usb jungčių skaičius | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 89 mm |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Svoris | 553 g |
| Kabelio ilgis | 0,3 m |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Mikro usb, c tipo usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Modelio pavadinimas | 420-38 |