NAC akumuliatorius 7,2V DO PRB72H-B20-JN
  • Varlė kodas 51739209
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 51739209
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
NAC akumuliatorius 7,2V DO PRB72H-B20-JN kaina
add to cart Į krepšelį 16.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 16.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
PRB72H-B20-JN modelio akumuliatorius Parametrai: 7,2 V; 2 Ah, ličio jonų; Svoris: 0,2 kg; Brūkšninis kodas: 5905842520479
Specifikacija
  • Gamintojas NAC
  • Modelis
    B7-20-JN
  • Gylis 6000 cm³
  • Plotis 10 400 cm³
  • Aukštis 5000 cm³
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    B7-20-JN
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas NAC
  • Tipas
Panašios prekės
Maxell sidabro oksido baterijos 381/391/SR 1120 SW/G8 1.55V, 10vnt.
  • GamintojasMaxell
  • Tipas
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Maxell sidabro oksido baterijos 381/391/SR 1120 SW/G8 1.55V, 10vnt. kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
baterijos celė 18650 - 1200 mah - 2 vnt kaina
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Duracell Precharged HR6 2500MAH ALWAYS READY Blister Pack 2pcs. kaina
Elementai Energizer industrial AA LR6 1.5V 40 vnt.
  • GamintojasEnergizer
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
Elementai Energizer industrial AA LR6 1.5V 40 vnt. kaina
Elementai Energizer 319 (SR527SW) 10vnt
  • GamintojasEnergizer
Elementai Energizer 319 (SR527SW) 10vnt kaina
Žalias Cell Baterie Akumulatorki 2x 9V HF9 Ni-MH 250mAh
  • Baterijos technologijaNi-MH
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Žalias Cell Baterie Akumulatorki 2x 9V HF9 Ni-MH 250mAh kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Tesla Universali baterija TELSA CR2032[5x120] kaina
GP Battery GP ReCyko AA R06 2600mAh akumuliatoriai NiMH 1.2V, 4vnt.
  • GamintojasGP Battery
  • TipasAA
GP Battery GP ReCyko AA R06 2600mAh akumuliatoriai NiMH 1.2V, 4vnt. kaina
Duracell Precharged HR03 900MAH ALWAYS READY Blister Pack 4pcs. kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Vulcan sportinis kostiumas
  • GamintojasVulcan
  • Medžiaga
  • Dydis, , , , ,
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 7-14 d. d.
Vulcan sportinis kostiumas kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
TurboWorks Final 45 AN10 prispaustas Juodas kaina
-6 %
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Epee HULA HOOP 650MM kaina
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
EXIT Supreme Ground Level 366 (12 pėdų) batuto dangtis nuo oro sąlygų kaina
Lituoklis Rothenberger 60W 220V kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Virtuvinių spintelių komplektas, 14 dalių, Kalmar, medienos kaina
Comco Antialerginė antklodė ALOE VERA (220x240 cm) + Pagalvė ALOE VERA (70x70 cm) kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
„Dell“ 255 W mažo formato maitinimo blokas kaina