Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Li-Ion akumuliatorius.
| Nominali įtampa : | 3.6 V |
| Akumuliatoriaus talpa : | 2.15 Ah |
| Akumuliatoriaus krovimo įtampa : | max. 4.2 V |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : |
1.075 A - standartinis krovimas
2.15 A - greitas krovimas |
| Maksimali išvesties srovė : | 10 A |
| Minimali priimtina akumuliatoriaus įtampa : | 2.75 V |
| Tipas (dydis) : | 18650 akumuliatorius Li-Ion |
| Svoris : | 0.044 kg |
| Gamintojas / Markė : | EUROPOWER |
| Garantija : | 2 metai |