Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Panasonic Eneloop Smartplus BQ-CC87 USB akumuliatorių įkroviklis palaiko AA ir AAA namų akumuliatorius, įkraunant iki keturių vienu metu. Jame yra LED indikatoriai, rodančių įkrovimo būseną, ir jis veikia su USB maitinimo šaltiniu, įtampos 5 V.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Tinkamas | Namų akumuliatoriams |
| Suderinami akumuliatorių dydžiai | AA, AAA |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 4 |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
Dizainas |
|
| LED indikatoriai | Įkrovimas |
| Produkto spalva | Balta |
Maitinimas |
|
| Įtampa | 5 V |
| Įkrovimo srovė | 0.3 A (AA), 0.15 A (AAA) |
| Išėjimo įtampa | 1.5 V |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra | 0 - 35 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 85 mm |
| Plotis | 66 mm |
| Gylis | 28 mm |
| Svoris | 65 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Kabanti langinė dėžutė |
Akumuliatorius |
|
| Akumuliatoriai įtraukti | Ne |
TOP susijusios paieškos