Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išmanusis akumuliatorių įkroviklis ERRET-SMART/4A skirtas įkrauti švininius, gelinius, MF ir AGM akumuliatorius, naudojamus automobiliuose, keturračiuose, valtyse, vejapjovėse, motocikluose, mopeduose ir kt..
Procesinis valdymas užtikrina visiškai automatinį daugiapakopį įkrovimo procesą ir leidžia laikyti akumuliatorių įkrautą.
| Akumuliatoriaus tipas : | 6 V, 12 V : rūkštinis - švino, Neaptarnaujamas švino-rūgšties, AGM , MF |
| Akumuliatoriaus talpa : | 6 V : 1.2 Ah ... 30 Ah, 12 V : 1.2 Ah ... 120 Ah |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : | 6 ... 12 V DC : 2 A (Motociklui), 12 V DC : 4 A (automobiliui) |
| Akumuliatoriaus krovimo įtampa : | 7.2 V / 7.4 V DC 14.4 V / 14.7 V DC |
| LED indikatorius : | - |
| LCD displėjus : | ✔ |
| Laidų ilgis : | 1.45 m - Akumuliatoriaus laidas 1.80 m - Maitinimo laidas |
| Pagrindinės savybės : | Didelis efektyvumas (>85 %) Mikroprocesoriaus valdoma sistema Visiškai automatinis, 7 - laipsniškas įkrovimo procesas Įkrauto akumuliatorio išlaikymas Išeikvoto akumuliatorio aptikimas ir regeneravimas Apsauga nuo viršįtampių, Nuo viršįtampių Apsauga nuo perkrovimo Šiluminė apsauga Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo jungimo Izoliuoti krokodilo formos spaustukai |
| Maitinimas : | 220 ... 240 V AC / 50 : 60 Hz, 0.8 A |
| Galios suvartojimas : | max. 60 W |
| Svoris : | 0.458 kg |
| Matmenys : | 199 x 82 x 45 mm |
| Gamintojas / Markė : | Wittz |
| Garantija : | 2 metai |