Įkroviklis CHLFP/24/25 skirtas ličio-geležies-fosfato akumuliatoriams įkrauti.
Įkrovimo procesas atliekamas dviem etapais CC-CV. Pirmajame etape įkroviklis įkraunamas esant pastoviai srovei, lygiai įkroviklio vardinei srovei. Tada, kai akumuliatorius pasiekia reikiamą įtampos lygį, prasideda pastovios įtampos įkrovimas. Įkroviklis pats automatiškai užbaigia įkrovimo procesą.
Be to, jame yra apsauga nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir srovės perkrovos.
Dėmesio!.
Nėra apsaugos nuo atvirkštinio poliškumo jungimo.
Atvirkštinis poliškumas sugadins įkroviklį ir akumuliatorių.
| Akumuliatoriaus tipas : | 25,6 V: LiFePO₄ |
| Akumuliatoriaus talpa : | ≥ 50 Ah |
| Tipinė akumuliatoriaus krovimo trukmė : | 50 Ah ~ 2 val. 100 Ah ~ 4 val. |
| Akumuliatoriaus krovimo srovę : | 25,6 V: 25 A |
| Akumuliatoriaus krovimo įtampa : | 29,2 V |
| Maksimali išėjimo galia : | 730 W |
| LED indikatorius : | ✔ |
| LED ekranai : | - |
| Laidų ilgis : | 1,4 m - Akumuliatoriaus laidas ( 2 x 4 mm², Jungtys M8 - žiedinis ) 1,3 m - Maitinimo laidas |
| Pagrindinės savybės : | Akumuliatorių įkrovimui, veikiančiam cikliniu ir buferiniu režimu 2 pakopų įkrovimas: CC-CV Apsauga nuo viršįtampių Apsauga nuo perkrovos Apsauga nuo perkrovimo Sujungimo kabeliai (pridedami) Metalinis korpusas - Solidi konstrukcija |
| Maitinimas : | 200–240 V kintamoji srovė esant 50/60 Hz dažniui |
| Galios suvartojimas : | maks. 3600 W |
| Sandarumo klasė : | - |
| Izoliacijos klasė : | - |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 45 °C |
| Svarbiausi : | 2,22 kg |
| Matmenys : | 263 x 120 x 85 mm |
| Gamintojas / Markė : | EUROPOWER |
| Garantija : | 1 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN