Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kroviklis BAT-RECHARGE/UNI tai universalus įrengimas, skirtas daugelio tipo akumuliatorių..
Krauna kelis labiausiai populiarius akumuliatorių dydžius, kurie dažniausiai yra sutinkami namuose..
| Akumuliatoriaus tipas : | Ni-MH : AAA, AA, R14 (C), R20 (D) / 2 arba 4 porose, 9V / 1 arba 2 |
| Tipinė akumuliatoriaus krovimo trukmė : | 3 ... 12 h 700 ... 800 mAh AAA ~ 3 ... 4 h 1300 ... 2000 mAh AA ~ 3 ... 4 h 2000 ... 2400 mAh AA ~ 4 ... 5 h 2500 mAh R14 (C) ~ 4 h 2500 mAh R20 (D) ~ 4 h 175 mAh 9V ~ 11 h |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : | AAA : 0.4 A, AA, R14 (C), R20 (D) : 0.65 A, 9V : 0.017 A |
| LED indikatorius : | ✔ |
| LCD displėjus : | - |
| Pagrindinės savybės : | Įskaitomas rodiklis, rodantis akumuliatorių prikrovimo lygį ( AAA, AA, R14 (C), R20 (D) ) LED 9V - Akumuliatoriaus krovimo signalizavimas Įtampos kontrolė Laiko jungiklis po 5 valandų |
| Maitinimas : | 100 V ... 240 V AC |
| Svoris : | 0.4 kg |
| Matmenys : | 200 x 105 x 55 mm |
| Gamintojas / Markė : | ENERGIZER |
| Garantija : | 2 metai |