Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Storage temperature (T-T) | 10 - 25 °C |
| Weight & dimensions | |
| Diameter | 2 cm |
| Weight | 2.4 g |
| Height | 2.5 mm |
| Packaging data | |
| Package type | Blister |
| Battery | |
| Battery type | Single-use battery |
| Battery technology | Lithium |
| Battery size | CR2025 |
| Battery voltage | 3 V |
| Battery capacity | 140 mAh |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |