Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kodak 9V Max Super Alkaline baterija suteikia patikimą ir ilgalaikį energijos šaltinį įvairiems prietaisams. Tai 9V šarminė baterija, tinkama skaitmeninėms kameroms ir kitiems elektroniniams prietaisams, kurios matmenys yra 25.5 mm x 16.5 mm x 47.5 mm, o svoris - 50 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Baterija |
| Prekės ženklas | Kodak |
| Modelis | 9V Max Super Alkaline |
Specifikacijos |
|
| Baterijos dydis | 9V |
| Tipas | Šarminė |
| Įtampa | 9V |
| Matmenys | 25.5 mm x 16.5 mm x 47.5 mm |
| Svoris | 50 g |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skaitmeninės kameros, žibintuvėliai ir kiti elektroniniai prietaisai |
TOP susijusios paieškos