Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Camelion AG3/LR41/392/192 baterijos yra šarminės, su 1.5 V įtampa ir LR736 dydžiu. Jos tinka naudoti laikrodžiuose, kalkuliatoriuose ir nuotolinio valdymo pultuose, ir pateikiamos 10 vnt. pakuotėje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | AG3/LR41/392/192 |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | LR736 |
| Tipas | Šarminė |
| Įtampa | 1.5 V |
| Matmenys | 7.9 mm x 3.6 mm |
| Svoris (už bateriją) | 2 g |
| Kiti Pavadinimai | AG4, G4, LR626, LR66, 177, SR626W, GP77A, 377 |
Rekomenduojamas Naudojimas |
|
| Laikrodžiai, kalkuliatoriai, nuotolinio valdymo pultai | |