Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Kod EAN | 5907813961342 |
| Ilość akumulatorków w zestawie | 4x 800 mAh |
| Napięcie | 1.5V |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Symbol ładowanych baterii | AA, AAA, Ni-MH |
| Kod produktu | GRSETGC02 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Natężenie | 1.2A |
| Rodzaj wtyku | Micro USB, USB-C |