Camelion | 4.5V/3LR12 | Plus Alkaline | 1 pc(s)
Pardavėjas HOBi
Rekvizitai
rating 5.0
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
Pardavėjas HOBi
Rekvizitai
rating 5.0
Camelion | 4.5V/3LR12 | Plus Alkaline | 1 pc(s) kaina
add to cart Į krepšelį 3.17
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 3.17
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
1 vnt. pakuotėje. Dydis 3LR12, 4,5 V. Patogioje „blister" tipo pakuotėje.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Ši baterija yra patikima ir ilgaamžė, puikiai tinka įvairiems prietaisams. Jos 4,5 V įtampa užtikrina stabilų veikimą. Be to, ji yra lengva ir kompaktiška, todėl lengvai telpa į įvairius įrenginius. Tačiau gali būti sunku rasti atsarginių baterijų parduotuvėse.
Pliusai: Patikima ir ilgaamžė Stabili 4,5 V įtampa Lengva ir kompaktiška
Minusai: Gali būti sunku rasti atsarginių baterijų parduotuvėse
Specifikacija
  • Gamintojas Camelion
  • Ilgis 65 mm
  • Plotis 22 mm
  • Svoris 93 g
  • Aukštis 61 mm
  • Pakuotės svoris 0.12
  • Pakuotės ilgis (mm) 70
  • Pakuotės plotis (mm) 30
  • Pakuotės aukštis (mm) 80
  • Modelio pavadinimas
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
Baterija - Panasonic 3R12 Cinko-Anglies 4.5V 114g
  • GamintojasPanasonic
  • Tipas4.5V
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V),
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Baterija - Panasonic 3R12 Cinko-Anglies 4.5V 114g kaina
Varta -4912/1
  • GamintojasVarta
  • Tipas4.5V
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V),
  • Liko tik: 5+ vnt.
Varta -4912/1 kaina
Camelion | A23/MN21 | Plius Šarminis | 1 vnt.
  • GamintojasCamelion
  • TipasA23, A27
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 3 vnt.
Camelion | A23/MN21 | Plius Šarminis | 1 vnt. kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Double A popierius Premium (A klasė), 500 lapų, Baltas, A4, 80 g/m²
  • GamintojasDouble A
  • Formatas
  • Vienetų skaičius
  • Storis (g/m²)80
  • SpalvaBalta
  • Įvertinimas 5.0 (20)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Double A popierius Premium (A klasė), 500 lapų, Baltas, A4, 80 g/m² kaina
Icy Box Raidsonic | USB 3.0 (A tipo) į Gigabit Ethernet adapteris | IB-AC501a
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Icy Box Raidsonic | USB 3.0 (A tipo) į Gigabit Ethernet adapteris | IB-AC501a kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Agresyvaus šlifavimo diskas PFERD E150-7 A24 L PSF kaina
  • Įvertinimas 5.0 (15)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Gastroback kiaušinių viryklė Design Egg Cooker Mini (Nerūdijančio plieno) kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 2 vnt.
Adapteris SkyWatcher Synscan WiFi bevieliam teleskopo valdymui kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
TRITON 19" įrišimo plokštė 1U vienpusė plastikinė juostelė, pilkai juoda kaina
-22 %