Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion CR1220 5BL ličio baterijos suteikia 3V energiją ir tinka tokiems prietaisams kaip kalkuliatoriai ir fotoaparatai. Kiekvienos baterijos matmenys yra 12 mm x 12 mm, o svoris - 1.3 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Ličio Monetinė Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | CR1220 5BL |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | CR1220 |
| Tipas | Litis, Magnio Oksidas |
| Įtampa | 3V |
| Matmenys (Viena Baterija) | 12 mm x 12 mm |
| Svoris (Viena Baterija) | 1.3 g |
| Gamybos Šalis | Kinija |