Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion C Plus šarminės baterijos užtikrina stabilų 1.5V energijos tiekimą ir yra tinkamos energiją reikalaujantiems prietaisams, tokiems kaip fotoaparatai ir žaislai. Jos yra D dydžio, su matmenimis 34.2 mm x 61.5 mm ir svoriu 134.1 g kiekvienai baterijai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Šarminė baterija |
| Prekės ženklas | Camelion |
| Modelis | C Plus |
Specifikacijos |
|
| Įtampa | 1.5V |
| Dydis | D |
| Matmenys | 34.2 mm x 61.5 mm |
| Svoris | 134.1 g |
| Suderinami dydžiai | LR20, MN1300, AM1, E95 |
| Gamybos šalis | Kinija |