Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion AAA Super Heavy Duty cinko anglies baterijos yra tinkamos mažoms buitinėms elektroninėms priemonėms, kurioms reikalinga nuolatinė energija. Kiekvienos baterijos įtampa yra 1.5V, matmenys 10.0 mm x 44.5 mm, o svoris 8 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Baterija |
| Prekės ženklas | Camelion |
| Modelis | AAA Super Heavy Duty |
Specifikacijos |
|
| Baterijos dydis | AAA |
| Įtampa | 1.5V |
| Matmenys | 10.0 mm x 44.5 mm |
| Svoris | 8 g |
| Tipas | Cinko-Anglies |
Papildoma informacija |
|
| Rekomenduojamas naudojimas | Laikrodžiai, žibintuvėliai, nuotoliniai valdymo pultai |