Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion AA Super Heavy Duty cinko-anglies baterijos skirtos mažiems buitiniams elektroniniams prietaisams, kuriems reikalinga nuolatinė energija, pavyzdžiui, laikrodžiams ir nuotolinio valdymo pultams. Jų įtampa yra 1.5V, o pakuotėje yra keturios baterijos, kiekviena matuojanti 13.6 mm x 49.8 mm ir sverianti 14.6 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | AA Super Heavy Duty |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AA |
| Tipas | Cinko-Anglies |
| Įtampa | 1.5V |
| Matmenys (Viena Baterija) | 13.6 mm x 49.8 mm |
| Svoris (Viena Baterija) | 14.6 g |
| Alternatyvūs Dydžiai | R6P, UM3 |